Ja! Ik ben er bij

Want op 19 november 2016 staan er weer super interessante onderwerpen op het programma. De dag begint met de ALV, dat is traditie. Na de ALV genieten we van een heerlijke lunch. En daarna komen verschillende experts aan bod.

Langerwerkende producten
Eerst vertelt Dr. Kathelijn Fischer (Van Creveldkliniek) over de langerwerkende producten. Dr. Fischer benoemt de werking, de voor- en de nadelen. De tweede spreker is Lia Hesseling- van den Hooven, zij neemt ons mee in de wereld van mantelzorg. Haar eigen ervaring deelt zij met ons. Als Lia klaar is, is er ruimte om ervaringen met elkaar te delen. In een ontspannen sfeer eens praten over de zorg voor je man of zoon (of meerdere zonen) terwijl je ook werkt en de sociale contacten onderhoudt. Vergeet je je zelf niet?

OPTi-CLOT
Iris van Moort neemt ons mee in de wereld van OPTI-CLOT, een onderzoek wat in het Erasmus MC loopt. Aan de trial doen overigens uit elk hemofiliebehandelcentrum mensen mee. Elke Faktor wordt de voortgang gepubliceerd en nu krijgen wij meer te horen over persoonsgericht doseren, want iedereen is immers anders.

De Bloedverwanten fietsten afgelopen september naar Noorwegen, Stavanger. Ruim 1000 km fietsen, daar heb je een gedegen voorbereiding, een flinke dosis doorzettingsvermogen en een flinke stapel stolling voor nodig, Minette van der Ven heeft deze actie bedacht en deelt de ervaringen met ons.

Heb je je al aangemeld? Zo niet, ga dan naar deze pagina om het programma te lezen en meld je aan.

 

Meld je aan voor de ALV op 17 mei

Lees meer >

Wereldhemofiliedag: aandacht voor meisjes en vrouwen

Lees meer >

Geef jouw mening over de SBH-tool

Lees meer >
Volg ons op:

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Copyright @ 2025 NVHP | All rights reserved