Meld je aan voor de Ladies Day

De NVHP organiseert op zaterdag 12 april van 10.00 tot ca. 16.00 uur een Ladies Day op Landgoed Zonheuvel in Doorn. De Ladies Day is speciaal voor vrouwen met een erfelijke stollingsstoornis, maar ook moeders, zussen en dochters van iemand met een erfelijke stollingsstoornis zijn van harte welkom. Dit keer staat het thema ‘met elkaar in gesprek’ centraal.

Programma

Na de ontvangst om 10.00 uur begint de dag om 10.30 uur met een algemene introductie en een interactieve sessie met gynaecoloog dr. Heleen Eising uit het Gelre ziekenhuis in Apeldoorn. Eising richt zich met haar onderzoek op het verbeteren van de zorg voor vrouwen met een stollingsstoornis en gynaecologische aandoeningen. Zij maakt hierbij op een bijzondere manier gebruik van kunst. Daarmee wil zij het gesprek ook op gang brengen tijdens de Ladies Day. Waar loop je tegenaan? Hoe gaat het behandelcentrum hiermee om? Enzovoort.

Uitgebreide lunch

De Ladies Day wordt iedere twee jaar georganiseerd. Vrouwen en meisjes geven aan dat zij het erg belangrijk vinden om laagdrempelig met elkaar in gesprek te komen. Tijdens de lunch is hier uitgebreid de tijd voor.

(update 25/03) Door omstandigheden hebben we het middagprogramma wat aan moeten passen en zijn er nu twee workshops na elkaar:

13.30 – 14.30u In gesprek over seksualiteit, hevig menstrueel bloedverlies bij jongeren en de overgang

14.30 – 15.30u In gesprek door middel van kunst

Meer informatie en inschrijven

We sluiten de middag af met een drankje. Inschrijven is verplicht en kan tot uiterlijk 7 april via het inschrijfformulier hieronder.

Sorry. Dit formulier is niet langer beschikbaar.

Meld je aan voor de ALV op 17 mei

Lees meer >

Wereldhemofiliedag: aandacht voor meisjes en vrouwen

Lees meer >

Geef jouw mening over de SBH-tool

Lees meer >
Volg ons op:

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Copyright @ 2025 NVHP | All rights reserved